ממליצים

"אתה אדם נדיר שאכפת לו מכל אדם ואדם!"

רוצה להודות לך מקרב לב על הזכות שבורא עולם נתן לי להגיע אליך. אתה אדם מיוחד שאכפת לו מכל אדם ואדם. אני רוצה להודות לך על היחס האישי והאכפתי בדרך הארוכה שנראתה כמו נצח, מי ייתן ובורא עולם ישיב לך כפל כפליים ותמשיך להיות שליח נאמן!

א.ק

"הוצאת אותי לחיים חדשים ללא חובות!"

מרגישה שנולדתי מחדש כפשוטו! הצלחת להפטיר אותי מכל חובותיי מבלי שאוכרז כפושטת רגל ולהסיר את עננת החובות מעל ראשי. אין ספק שאתה הוא "המפטיר הירושלמי". מעריכה אותך מאד על הטרחה וההשקעה!

ב.כ

"הצלת אותי מפשיטת רגל"

"בשעה טובה הגעתי לקצה המנהרה ומבקשת לשאת ברכת תודה על היותך עו"ד מלווה בדרך ההבראה מפשיטת רגל. מוקירה את פועלך למעני ב"חכמה-בינה-ודעת" בעצה ותושייה, תמיכה ומסירות. מאחלת לך ולצוות שנים רבות וטובות לעשות חיל למענם של אלו הזקוקים להתמסרותכם בשעתם הקשה והמביכה, תודה על שיעור לחיים!"

ג.פ

"התמסרת אלינו ללא הפסקה"

"בלי לאות וללא הפסקה התמסרת עבורנו. עשית כל מה שנדרש, בטרחה מרובה והשקעה, עוד ועוד רק כדי להגיע לפשרה מול הנושים. והכל בסבלנות, ברוגע ובמאור פנים, עד להצלחה. לעולם נהיה אסירי תודה לך על מה שחוללת עבורנו!

ישראל ותהילה ליכטנזון

"שילוב נדיר של רגישות ונחישות!"

"על עשיית החסד, על העצות המחכימות, היחס והטיפול המסור ברגישות ובנחישות, לאורך הליווי המשפטי, על מנת לנווט את המשבר לפתרון! ועל כך נאמר לך: תודה! ישר  כוח – חזק וברוך!"

לאה קלר

״נלחם את המלחמות הכי קשות עבורי״

פניתי לעידן ומאותו רגע עידן לקח אותי בשתי ידיו נלחם את המלחמות הכי קשות עבורי, עבד ימים כלילות, ענה לי בשעות לא שעות, תמך בי והלך איתי יד ביד מול כל העולם …
הבנאדם אלוף בתחומו …מקצועי ברמות הכי גבוהות שהכרתי.
לא ויתר על הצדק ועשה הכל אבל הכל למעני. אם יש מישהו שראוי להערכה זה אתה … ללא ספק אתה הכי תותח בארץ.
אז תודה לך עו"ד עידן ליטבק האלוף".


סוזן איטח

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?