אודות

אומרים ש'מים שוחקים סלע', אבל אני סוג של 'סלע' ששוחק מים...

מאבק נחוש ללא פשרות, חדשנות ושימוש בטקטיקות מפתיעות, הקפדה על הפרטים הכי קטנים, עבודה סביב השעון והכרות אישית ובגובה העיניים עם כל לקוח ולקוח, כמו גם מהלכים בזירה המשפטית, הם שהוציאו לעידן ליטבק משרד עורכי דין מוניטין כמשרד ש'מפצח' תיקים סבוכים, מפטיר אלפי אנשים מחובות ונלחם עד הסוף!

כבר כילד הייתי עומד על שלי ולא פעם הייתי חוזר חבול הביתה ושומע את הוריי נאנחים, על כך שאני נכנס למלחמות גם עם גדולים וחזקים ממני. התכונה הזו שנתפשה בשעתו כעיקשות, התגלתה עם השנים כאוצר בלום ורב עוצמה, והיא שהובילה אותי (בתוספת נועזות וחשיבה מחוץ לקופסא) אל הזירה המשפטית, בה אני זוכה ללחום עבור לקוחותיי ולהוביל אותם שוב ושוב אל הניצחון המשפטי.

אני לוחם זה נכון. אבל מי שמכיר אותי מקרוב יודע, שמתחת לשריון הלוחמני פועם לב אנושי וחם במיוחד לאלו שאינם מסוגלים להגן על עצמם… זו הסיבה שאני וצוות המשרד מייצגים רק חייבים בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון. זו הסיבה שבחרנו לייצג דווקא נשים בהלכי גירושין מורכבים. כל זאת מתוך רצון נחוש לסייע לצד החלש, להוציא אותם מהעקה הכלכלית שפקדה אותם, להסב להם שמחה ולהחזיר להם את התקווה והאור לעיניים.

מעבר לכך, משרדי לקח על עצמו את מלאכת הייצוג בהתנגדויות לצוואות וירושות וכן בעסקאות מקרקעין, לרבות רכישת נחלות חקלאיות, דירות יד 2, דירות מקבלן וכיו'.

לא שאני מחפש להתרברב, אבל רק כדי לסבר את האוזן אני מוכרח לציין, שהמשרד (אותו בניתי בעשר אצבעות!) מונה כיום כ-4 אנשי מקצוע (שעושים עבודה של עשרים!) תותחים אחד אחד, הפועלים כמו 'מכונה משומנת' ומהווים 'חיל קומנדו' משפטי, במאמץ משותף לפתור מצוקות כלכליות בהם נמצאים אנשים וחברות בכל הערכאות (הוצל"פ, בימ"ש שלום, בימ"ש מחוזי– ואם צריך אנו לא מהססים גם להגיע לבימ"ש העליון!). בזכות הנחישות והטקטיקות היצירתיות שלנו, כבר זכינו להפטיר אלפי אנשים מחובותיהם, הצלנו עשרות בתי אב וחברות מחובות שיצרו והעמדנו משפחות שלמות על הרגליים ואולי הכי חשוב – הצלנו ילדים רבים מחיים בדוחק או תחת עננת החובות האפורה. במילים אחרות ניתן לומר, שניסיוננו עתיר השנים, לימד אותנו לשים סימן קריאה (!) בסוף כל 'משפט' שייצגנו ולהפוך את לקוחותינו מאנשים 'שקופים' לאנשים בשר ודם.

ואם מדברים על ילדים, אמנם אני משקיע שעות ארוכות מחיי במשרד, יחד עם זאת משפחתי קודמת לכל, כשמיד אחר כך מצוי המשרד שלי ולקוחותיי היקרים, שלמען האמת, גם הם הופכים תוך זמן קצר לסוג של משפחה…

שאלה? כתבו לנו:

צוות מקצועי שיש לו רק מטרה אחת מול העיניים: ניצחון משפטי!

עו"ד עידן ליטבק

שועל קרבות ותיק בתחומי המשפט האזרחי ומאוהב בעבודה. הקים את המשרד בעשר אצבעות, מה שלימד אותו להילחם בתנאי 'שדה' וליפול תמיד על הרגליים! רואה בהצלת משפחות מהתרסקות כלכלית שליחות מחייבת ולמרות הצלחותיו המזהירות בהפטרת אלפי אנשים ומחיקת חובות (מה שהביא לו ובצדק את הכינוי "המפטיר הירושלמי"), נשאר לבבי וחם ובגובה העיניים. הלקוחות שלו טוענים ובצדק שעו"ד ליטבק הוא שילוב בלתי אפשרי של לוחם סיירת ועובד סוציאלי.

עו"ד שלומי צימרמן

אם יש מישהו בעולם, ש'אוכל', 'שותה' 'ונושם' תיקי משפחה של חדלות פירעון והוצאה לפועל, זהו לא אחר מאשר עו"ד שלומי צימרמן. תעירו אותו באמצע הלילה והוא ישנן לכם סעיפי חוק והלכות בנושא. את הניסיון הפרקטי שלו הביא הישר מהמחלקה המשפטית של ביטוח לאומי, כך שאין מי שיכול עליו. עו"ד שלומי צימרמן מלווה את התיקים מאל"ף ועד ת"ו, כולל הופעה בערכאות (ותאמינו לי, הוא יודע לתת שואו!), כך שליפול לידיים שלו, זה בערך כמו לזכות בפיס.

עו"ד אורי באואר

מעבר להיותו ליטיגטור מבריק, ייצג משך שנים את צד הנאמנים ושימש למעשה כזרועו הארוכה של בית המשפט נגד חייבים בהליכי פשיטת רגל. לאחר שכנוע מאסיבי 'ערק' לצדנו (הצד של 'הטובים') והחל לייצג חייבים בהליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל. מה שמעניק ללקוחותינו ידע רב ערך 'מבפנים' כשעו"ד באואור מלווה כל תיק עד למילוי הדרישות בשלמות.

גב' חגית בלידשטיין

הציר המרכזי של המשרד! כידוע מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה גדולה, כך שללא חגית בלידשטיין מנהלת המשרד התקתקנית שלנו, לא היינו מוצאים את הידיים והרגליים (אחרי הכול שלושה גברים נמרצים על גבול ההיפראקטיביות). בלעדיה, עשרות הטלפונים והררי הניירת היו מזמן מטביעים אותנו ובזכותה העסק דופק כמו שעון!

בלעדי !
מדריך מתנה למילוי הדו"ח במסגרת הצו לשיקום כלכלי!

הידעת? מרביתם של החייבים בהליכי חדלות פירעון נכשלים בהליך מאחר ואינם יודעים למלא את הדוחות הדו חודשיים. הנה לך מדריך במתנה, שיסביר לך צעד אחר צעד, איך לעשות זאת!

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?