שירותי המשרד

חדלות פירעון

כשחדלות פירעון מהווה איום קיומי על חייך, אנחנו נכנסים לתמונה!

הגעת לדרך ללא מוצא? החובות חונקים אותך? הנושים בדלת ופשיטת רגל היא רק עניין של זמן? זה ממש לא הזמן להתייאש! ביטול העיקולים על חשבון הבנק והמשכורת, הסדר הגיוני ונוח מול הנושים ומעל לכל – צו הפטר בידיים, הנם רק חלק קטן מההקלות ומעטפת השירותים המקצועית שתקבל מאתנו, אם רק תאפשר לנו להיכנס לתמונה.

צוואות וירושות

המשפחה שלכם חשובה מדי בשביל שתסכנו את שלמותה...

כואב להודות, אבל מעבר לאובדן הכרוך בפטירת הורה אהוב, קל מאד למצוא את עצמכם תוך זמן קצר, בתוך מסכת מכוערת של סכסוך משפחתי על הצוואה והירושה. מצד שני, הורה שלא היה בשיא צלילותו עשוי היה לכתוב צוואה בלתי הוגנת, שקשה עד בלתי אפשרי להשלים אתה, מה גם שההשלכות שלה עשויות להשפיע לדורות. בין אם הנכם הורים החפצים לשמור על שלמות המשפחה לאחר המאה ועשרים שלכם ובין אם צוואת ההורים מקפחת אתכם ושלא בצדק, אנחנו פה בשביל לעזור!

דיני משפחה

חוסן כלכלי ומשמורת מסודרת הם המפתח להעמיד אותך בחזרה על הרגליים!

גירושין זוהי טלטלה קשה לך ולילדים. שינויים מרחיקי לכת בשגרת החיים, אובדן היציבות הרגשית והכלכלית והתמודדות בלתי פוסקת עם שלל אתגרים מבית ומחוץ. דווקא עכשיו כשאת פגיעה מתמיד ושיקול הדעת שלך אינו במיטבו, מוטלת עלייך מחויבות לדורות! לקחת איש מקצוע שזוהי המומחיות שלו, להעביר אל הכתפיים הרחבות שלו את מלוא האחריות ולדאוג לצאת מהסיפור הזה עם מזונות ראויים, משמורת והסדרי ראיה הולמים, חוסן כלכלי וכמה שפחות נזקים.

עסקאות מקרקעין

לקנות דירה זו שמחה גדולה, בתנאי שלא שכחתם את האותיות הקטנות

עומדים לקראת רכישה או מכירה של נכס? זהו שלב משמעותי מבחינה פיננסית ולעיתים אף הרה גורל! כדי להגן עליכם באופן מקסימלי ולהישמר מ'עקיצות', חובה לקחת איש מקצוע מומחה למקרקעין, שילווה אתכם למשך כל התהליך, יערוך בדיקה דקדקנית וקפדנית של הנכס בהיבט הפיזי, התכנוני והרישומי וידאג להגן על זכויותיכם באופן המקיף ביותר. כבד עליכם? מובן, אבל לחסוך דווקא בשירות המשפטי ידידיי, עלול לעלות לכם ממש ביוקר…

הוצאה לפועל

זה נשמע כמו סוף העולם, אבל אנחנו יכולים באמת לשים לזה סוף!

פתחו נגדכם תיק בהוצאה לפועל? סכנת עיקול מרחפת על חשבון העו"ש, על המשכורת ועל הרכוש שלכם? הגבילו את רישיון הנהיגה שלכם? אין לכם אפשרות לצאת את גבולות הארץ? מן הסתם אין לכם יום ואין לכם לילה, חייכם הפכו למסכת בלתי נסבלת של אימה ופחד ונדמה לכם שסוף העולם הגיע… אכן במצב ההישרדותי והרדוף בו אתם מצויים זה בהחלט מרגיש כמו סוף הדרך, אבל תרשו לנו לבשר לכם, כי מניסיוננו מול מאות מקרים כמו שלכם, סוף העולם ממש רחוק…

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?