דיני משפחה

חוסן כלכלי ומשמורת מסודרת הם המפתח להעמיד אותך בחזרה על הרגליים!

גירושין זוהי טלטלה קשה לך ולילדים. שינויים מרחיקי לכת בשגרת החיים, אובדן היציבות הרגשית והכלכלית והתמודדות בלתי פוסקת עם שלל אתגרים מבית ומחוץ. דווקא עכשיו כשאת פגיעה מתמיד ושיקול הדעת שלך אינו במיטבו, מוטלת עלייך מחויבות לדורות! לקחת איש מקצוע שזוהי המומחיות שלו, להעביר אל הכתפיים הרחבות שלו את מלוא האחריות ולדאוג לצאת מהסיפור הזה עם מזונות ראויים, משמורת והסדרי ראיה הולמים, חוסן כלכלי וכמה שפחות נזקים.

השמים נפלו והושלכת לתוך ים סוער ומי שהיה האדם הקרוב ביותר אלייך חושף שיניים ומאיים לחמוס ממך את כל היקר לך: החל בקורת הגג שלראשך, הרכוש שלך ועמל חייך ומעל לכל ההורות שלך לילדייך… סוגיות של אי תשלום מזונות, חלוקת רכוש ואיום בניכור הורי הופכים ללחם חוקך ונראה ששעון החול אוזל במהירות. ואילו את, מפורקת מבפנים, מנסה לשווא לגייס כוחות שאבדו לך ולצאת למלחמה על חייך, אבל תרצי או לא, את בעמדת חולשה וזו עובדה.

זהו בדיוק המקום, לקחת בשתי ידיים עזרה מקצועית ואנושית, ממי שחי ונושם את תחום דיני המשפחה ורואה בעזרה לנשים הנושאות על כתפיהן את עול כלכלת וחינוך ילדיהן, שליחות קודש! עידן ליטבק משרד עורכי דין, בעל ניסיון עתיר שנים בתחום דיני המשפחה, יעניק לך ליווי אישי צמוד, מקצועי ואמפתי בהליך הגירושין. החל מדאגה לפסיקת מזונות ראויים ומותאמים לצרכי הילדים, המשך בגביית המזונות בלשכת ההוצאה לפועל ואכיפה במקרים של סירוב או דחיית התשלום, וכלה בעמידה על הסדרי ראיה נאותים, תוך שמירה על הקשר של הילדים עם אביהם ומניעת תסמונת ניכור הורית. ליווי מקצועי נוסף יינתן במקרה של סכסוך בחלוקת הרכוש, בין אם תנסו לפתור אותו בכוחות עצמכם ובין אם באמצעות כונס נכסים.

שוברת את הראש איך לצאת מהסבך ומה ואיך נכון לפעול? אל תשכחי, רגע אחד של היסוס כעת, עלול לגרום לנזק מתמשך למשך שנים. צרי קשר עם מי שרוצה בטובתך ותוך ימים ספורים תחושי בטוחה ומסוגלת, להתפנות רגשית כדי לדאוג לעצמך ולילדייך ולשקם את חייך.

עידן ליטבק משרד עורכי דין, פועלים בנחישות על מנת להעניק לך מעטפת שירותים מלאה הכוללת בין השאר: ייצוג בתביעות בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני, מזונות אישה וקטינים, משמורת והסדרי ראייה, חלוקת רכוש ופירוק שיתוף, איזון משאבים ותביעת אבהות, כמו גם הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמים לחיים משותפים, הסכמים לשלום בית, הוצאה לפועל (מזונות), אימוץ ילדים, שינוי שם, שינוי גיל.

צוות נועז, אמיץ ואכפתי שיעשה הכול בשבילך!

"אנו מלווים בני אדם ברגעים הקשים והפגיעים ביותר שלהם. אנו רואים בכך שליחות ומשימת חיים וערים לאחריות העצומה הכרוכה בכך. אנו פועלים מתוך ערכים של אהבת הזולת, אכפתיות, אנושיות, הגינות, נאמנות, יצירתיות ואומץ, ומלאי הכרת תודה על האמון שלקוחותינו נותנים בנו. אנו עושים ימים כלילות כדי לעמוד במשימה הזו בכבוד ועשרות מכתבי התודה שמגיעים אלינו מדי יום, גורמים לנו להאמין שכנראה אנו מצליחים לעמוד בה."

החמ"ל המשפטי שלנו ערוך לקבל את השיחה שלך הייעוץ חינם!

נכון שהיה עדיף בהרבה שנכיר באירוע משמח, אבל היות שכך, תרימו טלפון, נדסקס את המצב ונראה מה ניתן לעשות ובכל מקרה מבטיחים להרים כוסית יחד לאחר שנוציא אתכם מהבוץ!

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?