הוצאות לפועל

זה נשמע כמו סוף העולם, אבל אנחנו יכולים באמת לשים לזה סוף!

פתחו נגדכם תיק בהוצאה לפועל? סכנת עיקול מרחפת על חשבון העו"ש, על המשכורת ועל הרכוש שלכם? הגבילו את רישיון הנהיגה שלכם? אין לכם אפשרות לצאת את גבולות הארץ? מן הסתם אין לכם יום ואין לכם לילה, חייכם הפכו למסכת בלתי נסבלת של אימה ופחד ונדמה לכם שסוף העולם הגיע… אכן במצב ההישרדותי והרדוף בו אתם מצויים זה בהחלט מרגיש כמו סוף הדרך, אבל תרשו לנו לבשר לכם, כי מניסיוננו מול מאות מקרים כמו שלכם, סוף העולם ממש רחוק…

'הוצאה לפועל' זהו אולי אחד הביטויים היותר מאיימים שקיימים בשפה העברית ולא במקרה. האיום המוחשי על אמצעי המחיה והקיום עשוי להביא כל אדם שפוי לתחושה של חרדה קיומית. הבעיה שבמצבי דחק כאלה רמת התפקוד יורדת ועלולים לעשויות טעויות הרסניות שקשה עד בלתי אפשרי לתקן.

זהו המקום לקחת נשימה עמוקה ולהעביר את המושכות, למי שכשמדובר באיכות החיים שלכם, אין להם שום מעצורים: עידן ליטבק משרד עורכי דין, בקיאים ומנוסים בתיקי הוצאה לפועל ואלופים בהפעלת מכבש שכנוע, שלא משאיר לנושים (גם לקשוחים ביותר!) שום ברירה, חוץ מלהרים ידיים ולהגיע להסדר.

נועזות, נחישות וחשיבה מחוץ לקופסא, כמו גם ניסיון משפטי רב שנים במאות תיקי הוצל"פ, הם שמאפשרים לעידן ליטבק משרד עורכי דין, להגיע להסדרת החובות מול הנושים, להסיר את אבן הריחיים הכבדה מעל צוואר החייבים ולהוביל אותם לניצחון המשפטי שוב ושוב. אבל שלא תטעו, לעידן יש טונות של סבלנות עד שזה מגיע להכרזת מלחמה ואז כאמור, אין לו מעצורים והוא עושה הכול כולל הכול, כדי שידכם תהיה על העליונה!

צוות נועז, אמיץ ואכפתי שיעשה הכול בשבילך!

"אנו מלווים בני אדם ברגעים הקשים והפגיעים ביותר שלהם. אנו רואים בכך שליחות ומשימת חיים וערים לאחריות העצומה הכרוכה בכך. אנו פועלים מתוך ערכים של אהבת הזולת, אכפתיות, אנושיות, הגינות, נאמנות, יצירתיות ואומץ, ומלאי הכרת תודה על האמון שלקוחותינו נותנים בנו. אנו עושים ימים כלילות כדי לעמוד במשימה הזו בכבוד ועשרות מכתבי התודה שמגיעים אלינו מדי יום, גורמים לנו להאמין שכנראה אנו מצליחים לעמוד בה."

החמ"ל המשפטי שלנו ערוך לקבל את השיחה שלך הייעוץ חינם!

נכון שהיה עדיף בהרבה שנכיר באירוע משמח, אבל היות שכך, תרימו טלפון, נדסקס את המצב ונראה מה ניתן לעשות ובכל מקרה מבטיחים להרים כוסית יחד לאחר שנוציא אתכם מהבוץ!

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?