חדלות פרעון

כשחדלות פירעון מהווה איום קיומי על חייך, אנחנו נכנסים לתמונה!

הגעת לדרך ללא מוצא? החובות חונקים אותך? הנושים בדלת ופשיטת רגל היא רק עניין של זמן? זה ממש לא הזמן להתייאש! ביטול העיקולים על חשבון הבנק והמשכורת, הסדר הגיוני ונוח מול הנושים ומעל לכל – צו הפטר בידיים, הנם רק חלק קטן מההקלות ומעטפת השירותים המקצועית שתקבל מאתנו, אם רק תאפשר לנו להיכנס לתמונה.

נכון, לכאורה אין שם דרך הגיונית או נראית לעין להחזיר את החובות לנושים והתחושה היא שהחבל סביב צווארכם הולך ומתהדק. ובכל זאת, דווקא עכשיו, לפני שאתם מתייאשים ומרימים ידיים או פועלים מתוך מצוקה וללא שיקול דעת (ועושים את כל הטעויות האפשריות), זהו בדיוק הזמן לעצור ולעשות חושבים. לקחת החלטה אמיצה ואחראית ולפנות לגורם מקצועי ומיומן שייקח את השליטה על החובות שלכם מכאן והלאה, יגיע להסדר שפוי מול הנושים ויילחם לטובתכם בכל הכוח, עד הסוף הטוב!

וכשמדובר בגורם מקצועי ומיומן, עידן ליטבק משרד עורכי דין, שוחים בתחום חדלות הפירעון כמו דגים במים (או יותר נכון כמו כרישים!) ומלווים אתכם מתחילת ההליך ועד לקבלת ההפטר המיוחל ביד! אנו פועלים במהירות ובנחישות ועושים ימים כלילות כדי שכמה שיותר מהר תקבלו צו רשמי המכריז על כניסתכם להליך של חדלות פירעון ותוכלו ליהנות מכל ההקלות. אבל זה לא הכול- הליכי חדלות פירעון פוגשים אתכם במקומות הכי חלשים ופגיעים שלכם, וזהו בדיוק המקום בו אנחנו, למרות ה'טייטל' המקצועי היבש שלנו כעורכי דין, מרשים לעצמנו להיות הכי אנושיים שאפשר ותאמינו או לא, דווקא היכולת שלנו להעניק לכם גב חזק ומקצועי בליווי תמיכה והכלה ברמה האנושית, יעניקו לכם חוסן שכבר מזמן חשבתם שאיבדתם ויזרזו משמעותית את הליך השיקום שלכם בכל הרמות.

עשרות עסקים ובתי אב בדיוק כמוכם, שהגיעו למצבים של חדלות פירעון, ראו רק שחור בעיניים והיו בטוחים שהגיעו לסוף הדרך, גילו שכשמדובר באיכות החיים שלהם, לעידן ליטבק משרד עורכי דין אין שום מעצורים ותוך זמן קצר הביאו אותם למציאות חדשה לגמרי: כזו שמשוחררת מאימת החובות והנושים ופותחת פתח לשיקום והתחלה חדשה עם צו הפטר ביד. זה קרה להם וזה יכול לקרות גם לכם והאמת? ממש עכשיו, מהעבר השני של הקו…

צוות נועז, אמיץ ואכפתי שיעשה הכול בשבילך!

"אנו מלווים בני אדם ברגעים הקשים והפגיעים ביותר שלהם. אנו רואים בכך שליחות ומשימת חיים וערים לאחריות העצומה הכרוכה בכך. אנו פועלים מתוך ערכים של אהבת הזולת, אכפתיות, אנושיות, הגינות, נאמנות, יצירתיות ואומץ, ומלאי הכרת תודה על האמון שלקוחותינו נותנים בנו. אנו עושים ימים כלילות כדי לעמוד במשימה הזו בכבוד ועשרות מכתבי התודה שמגיעים אלינו מדי יום, גורמים לנו להאמין שכנראה אנו מצליחים לעמוד בה."

החמ"ל המשפטי שלנו ערוך לקבל את השיחה שלך הייעוץ חינם!

נכון שהיה עדיף בהרבה שנכיר באירוע משמח, אבל היות שכך, תרימו טלפון, נדסקס את המצב ונראה מה ניתן לעשות ובכל מקרה מבטיחים להרים כוסית יחד לאחר שנוציא אתכם מהבוץ!

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?