עסקאות מקרקעין

לקנות דירה זו שמחה גדולה, בתנאי שלא שכחתם את האותיות הקטנות

עומדים לקראת רכישה או מכירה של נכס? זהו שלב משמעותי מבחינה פיננסית ולעיתים אף הרה גורל! כדי להגן עליכם באופן מקסימלי ולהישמר מ'עקיצות', חובה לקחת איש מקצוע מומחה למקרקעין, שילווה אתכם למשך כל התהליך, יערוך בדיקה דקדקנית וקפדנית של הנכס בהיבט הפיזי, התכנוני והרישומי וידאג להגן על זכויותיכם באופן המקיף ביותר. כבד עליכם? מובן, אבל לחסוך דווקא בשירות המשפטי ידידיי, עלול לעלות לכם ממש ביוקר…

'עקיצת נדלן' זוהי לצערנו תופעה שהולכת ומתרחבת, בה נוכלים מציגים את עצמם כבעלי נכסים ומוכרים לקונים התמימים נכס שאינו בבעלותם, נכס מעוקל ומשועבד או נכס למגורים שמתגלה כי יועד למחסנים וכד'. אבל לא רק הקונים בסכנה, גם המוכרים עשויים להיפגע וזאת כאשר מגיע לקוח מעוניין ומסתבר שבעלי הנכס לא עשו 'שיעורי בית': לא ביצעו בדיקות מקדמיות, לא ביררו את הזכויות שלהם לגבי מס שבח, היטל השבחה, חריגות בניה ועוד. ולכן, כדי שהעסקה תצא לפועל, נאלצים להוריד את מחיר הנכס ולהפסיד על הדרך עשרות ואלפי שקלים מערכו.

עידן ליטבק משרד עורכי דין, מנוסים ובקיאים בליווי רוכשי דירות ובעלי דירות חדשות, יד 2 או ישירות מהקבלן וידאגו להגן עליכם בצורה הרמטית, כך שכמוכרים תגיעו מוכנים לשלב המו"מ, הן מבחינת רישום חוקי, מיסוי וכל האותיות הקטנות ותוכלו לדרוש את המחיר הגבוה ביותר עבור הנכס שלכם. כמו גם, כרוכשים תוכלו להיות רגועים שמדובר בנכס חוקי, המיועד למגורים ושכל הרישומים אודותיו תקינים וחוקיים, התב"ע, היתר בניה וכד', כך שלא תחששו שאתם שמים את כספכם על קרן הצבי.

לחוצים כבר לעשות 'לחיים' ולחתום חוזה? מבינים אתכם! אבל לא נאפשר לכם לעשות זאת רגע אחד לפני שנהיה בטוחים, שהשגנו עבורכם את התנאים המעולים והמשתלמים ביותר! כי כשמדובר בעסקה הפיננסית אולי המשמעותית ביותר בחייכם, זו אמנם שמחה גדולה, אבל רק בתנאי שלא שכחתם את ה'אותיות הקטנות'!

צוות נועז, אמיץ ואכפתי שיעשה הכול בשבילך!

"אנו מלווים בני אדם ברגעים הקשים והפגיעים ביותר שלהם. אנו רואים בכך שליחות ומשימת חיים וערים לאחריות העצומה הכרוכה בכך. אנו פועלים מתוך ערכים של אהבת הזולת, אכפתיות, אנושיות, הגינות, נאמנות, יצירתיות ואומץ, ומלאי הכרת תודה על האמון שלקוחותינו נותנים בנו. אנו עושים ימים כלילות כדי לעמוד במשימה הזו בכבוד ועשרות מכתבי התודה שמגיעים אלינו מדי יום, גורמים לנו להאמין שכנראה אנו מצליחים לעמוד בה."

החמ"ל המשפטי שלנו ערוך לקבל את השיחה שלך הייעוץ חינם!

נכון שהיה עדיף בהרבה שנכיר באירוע משמח, אבל היות שכך, תרימו טלפון, נדסקס את המצב ונראה מה ניתן לעשות ובכל מקרה מבטיחים להרים כוסית יחד לאחר שנוציא אתכם מהבוץ!

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?