צוואות וירושות

המשפחה שלכם חשובה מדי בשביל שתסכנו את שלמותה...

כואב להודות, אבל מעבר לאובדן הכרוך בפטירת הורה אהוב, קל מאד למצוא את עצמכם תוך זמן קצר, בתוך מסכת מכוערת של סכסוך משפחתי על הצוואה והירושה. מצד שני, הורה שלא היה בשיא צלילותו עשוי היה לכתוב צוואה בלתי הוגנת, שקשה עד בלתי אפשרי להשלים אתה, מה גם שההשלכות שלה עשויות להשפיע לדורות. בין אם הנכם הורים החפצים לשמור על שלמות המשפחה לאחר המאה ועשרים שלכם ובין אם צוואת ההורים מקפחת אתכם ושלא בצדק, אנחנו פה בשביל לעזור!

אתם בהלם. ההורה שהייתם כה קרובים אליו, דאגתם לו וטיפלתם בו במסירות, הותיר אחריו צוואה שפשוט לא מתקבלת על הדעת. צוואה שחד משמעית מקפחת אתכם ואינה משקפת את מערכת היחסים הקרובה שלכם. אבל זה לא הכול, מעבר לתחושת הכאב והבגידה, מעבר לתדהמה ולפגיעה הכפולה שאתם חווים, לא רק שאתם מוצאים את עצמכם מנושלים מחלקכם הראוי בירושה, אלא שניסיונכם לבטלה או לשנותה, עלול לסכן את מערכת היחסים שלכם עם שאר בני המשפחה. ובמלים אחרות: אוי לי מיצרי ואוי לי מיוצרי.

זהו המקום לפנות את הזירה למי שבקי ברזי המשפט כמו גם ברזי המו"מ: עידן ליטבק משרד עורכי דין, בעל ניסיון עתיר שנים בתחומי הצוואות והירושות, ולא פחות מכך במורכבות הרגשית וההשפעה שלה על השחקנים הראשיים, הכרוכה במאבק על הצוואה ובמחירים הגבוהים שאתם עשויים לשלם.

עשרות משפחות שהתעוררו לבוקר שחור עם קריאת הצוואה והיססו אם ואיך לפתוח במאבק על הירושה מול האחים, גילו שכשמדובר באיכות החיים שלהם, עידן ליטבק משרד עורכי דין, ניחן באינטליגנציה רגשית נדירה וכישרון מולד לניהול מו"מ, כזה שמוביל לפשרה שפשוט אי אפשר לסרב לה. מצד שני, אם לא הולך בטוב, אין לעידן מעצורים, מה שמבטיח הכרזת מלחמה באולמי המשפט ללא פשרות ונקיטה בטקטיקות מובנות מראש עד לניצחון מלא בתיק!

הוריכם הותירו צוואה בלתי הוגנת ופסולה מעיקרה? נושלתם מהירושה ופגעו בזכויות הבסיסיות שלכם? קבלתם החלטה לנסח צוואה שתשמור על שלמות המשפחה עם פטירתכם? מעוניינים בצוואה שלא יהיה ניתן לפסול בשום דרך? נשמח להציע לכם ייצוג בכל תחומי הירושות, הצוואות, הליכי ההורשה והירושה, כולל קיום צוואה, הגנה על צוואה, התנגדות לצוואה ופסילתה, בקשות לצו ירושה, ניהול עיזבונות וכל הכרוך בדיני ירושה.

צוות נועז, אמיץ ואכפתי שיעשה הכול בשבילך!

"אנו מלווים בני אדם ברגעים הקשים והפגיעים ביותר שלהם. אנו רואים בכך שליחות ומשימת חיים וערים לאחריות העצומה הכרוכה בכך. אנו פועלים מתוך ערכים של אהבת הזולת, אכפתיות, אנושיות, הגינות, נאמנות, יצירתיות ואומץ, ומלאי הכרת תודה על האמון שלקוחותינו נותנים בנו. אנו עושים ימים כלילות כדי לעמוד במשימה הזו בכבוד ועשרות מכתבי התודה שמגיעים אלינו מדי יום, גורמים לנו להאמין שכנראה אנו מצליחים לעמוד בה."

החמ"ל המשפטי שלנו ערוך לקבל את השיחה שלך הייעוץ חינם!

נכון שהיה עדיף בהרבה שנכיר באירוע משמח, אבל היות שכך, תרימו טלפון, נדסקס את המצב ונראה מה ניתן לעשות ובכל מקרה מבטיחים להרים כוסית יחד לאחר שנוציא אתכם מהבוץ!

מדברים און ליין מכאן
מה אפשר לעזור? כתבו לי!
ליטבק
היייייי
מה נשמע? איך אפשר לעזור?